iamore

iamore

Wedding planner

I’amore jest agencją weddingową założoną w Krakowie w 2020 roku. Wychodząc naprzeciw przyszłym Parom Młodym nasza filozofia jest prosta – stworzyć ślub waszych marzeń! Nasz ślub również zorganizowaliśmy sami od A do Z i z duma możemy stwierdzić że udał się od początku do końca beż żadnej wpadki! Za każdym dobrze zaplanowanym weselem stoją niezliczone listy zadań i rozmów telefonicznych z Wami jak i podwykonawcami. Stworzenie wymarzonego przyjęcia weselnego wymaga perfekcyjnej organizacji, poczucia dobrego smaku, kreatywności, elastyczności, cierpliwości a przede wszystkim dużo czasu na który nie każdy może sobie pozwolić. Średnio to aż 260 godzin pracy, angażującej uczucia, emocje i myśli. Jako konsultant ślubny jesteśmy po to aby sprawić by ten dzień był wyjątkowy.

Bez względu na rodzaj i wielość wesela, naszym celem jest, aby cały proces planowania przebiegał przyjemnie i bezstresowo.

Pracujemy z najlepszymi podwykonawcami w całej Polsce. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Wam najlepszych fotografów, florystów, stylistów, czy wyjątkowe miejsca weselne. Wierzymy, że marzenia się spełniają, dlatego oferujemy m.in.: historyczne zamki, rustykalne dworki, eleganckie restauracje, stylowe namioty czy luksusowe hotele. Bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach i wiemy jak uniknąć niepotrzebnych wydatków.

Przy okazji przygotowaliśmy 9 najważniejszych odpowiedzi na ważne pytania dotyczące tego Jak wybrać konsultanta ślubnego/wedding plannera?

Oferta

Koordynacja

Jeśli chcecie abyśmy to MY zajęli się całym planem uroczystości byście mieli spokojną głowę i nie musieli myśleć w tym Ważnym dniu gdzie się podziała świadkowa,świadek, dziadek czy babcia. Od tego jesteśmy! Dopilnujemy aby przebieg całej uroczystości weselnej odbył się tak jak sobie to wymarzyliście. Cały dzień jesteśmy tego dnia z wami i będziemy czuwać aby wszystko poszło zgodnie z planem. W dniu ślubu nasi koordynatorzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem ceremonii i wesela do 1:00 rano.

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów oraz otrzymać nasza pełną ofertę zapraszamy do kontaktu klikając tutaj.

Organizacja i koordynacja

Jak wiecie przygotowania do ślubu trwają bardzo długo i są pracochłonne. Możecie zaoszczędzić ten czas i zatrudnić Nas abyśmy to za Was zajęli się całą organizacją oraz przebiegiem ślubu. Jeśli mieszkacie poza Polską a chcecie zorganizować ślub tutaj to jest idealna opcja dla Was. Możemy połączyć się na Skype ustalić wszystkie szczegóły i dajecie nam zielone światło do działania. Gwarantujemy, że dzięki nam otrzymujecie najlepszych podwykonawców i nie musicie się martwić czy dobrze wybraliście bo my to zrobimy za Was. Dodatkowo nieprzewidziane sytuacje nie będą miały miejsca.

Natomiast jeśli cały etap przygotowań jest już za Wami to proponujemy zatrudnić koordynatora.

Wedding architect

Tutaj chcemy poznać was bliżej, aby móc stworzyć motyw przewodni Waszego ślubu. Chcemy poznać wasze pasje, hobby, co lubicie a czego nie. Nieustannie śledzimy wszystkie nowinki z świata mody oraz co teraz jest na topie. Dzięki wedding architect stworzymy coś niepowtarzalnego, wyjątkowego, niebanalnego, coś czego nikt jeszcze nie doświadczył. Jesteśmy w stanie wyczarować co tylko sobie wymarzycie. Mamy głowy pełne pomysłów więc nie będziecie z nami się nudzić!

Świadkowa do wynajęcia

Jeśli nie mieszkasz w Polsce, masz samych braci lub nie wiesz kogo wybrać aby Tego dnia Ci towarzyszył i był Twoją prawą ręką, kto by poprawiał Ci suknie, podawał chusteczki w kościele czy po prostu ktoś z kimś mogłabyś pogadać to dobrze trafiłaś. Nasza świadkowa zorganizuje Ci wieczór Panieński, zabierze w niezapomnianą podróż abyś poczuła się jak księżniczka a Twoje koleżanki oniemiały z zazdrości za tak genialną organizację. Podczas uroczystości ślubnej wygłosi przemówienie, zachęci gości do tańca, poprawi Ci makijaż a o północy złapie bukiet. Wszystko zależy od Ciebie. Na spotkaniu ustalacie czym chcesz aby się zajmowała.

Sprawdzeni podwykonawcy

Jako że w branży ślubnej działamy już jakiś czas mamy do zaoferowania również sprawdzonych podwykonawców. Potrzebujecie DJ-a, fotografa, skrzypaczkę, kamerzystę, drukarni, bądź szukacie wyjątkowego tortu, dekoracji ? A może chcecie w ramach podziękowań dla rodziców coś niebanalnego? Np. malowanie piaskiem? Nie ma problemu! Szukacie samochodu do ślubu, a może chcecie przejechać się jak w Kopciuszku piękną karetą z końmi? Wszyscy podwykonawcy których polecamy są prawdziwymi profesjonalistami.

Szukanie miejsca

Jeśli szukacie wspaniałego miejsca na ślub to dobrze trafiliście. Jako doświadczeni wedding plannerzy zwiedziliśmy już ogrom miejsc odpowiednich do organizacji ślubu, możemy dla was znaleźć niebanalne i przepiękne miejsca na uroczystość ślubną. W Polsce mamy tyle niesamowitych miejsc w których możecie zorganizować swój wymarzony dzień, że pewnie sami nie uwierzycie. Oczywiście przygotujemy dla was porównani cen z każdego wybranych przez was miejsc.